Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > C18BL103X-4UN-X0T
C18BL103X-4UN-X0T
C18BL103X-4UN-X0T Knowles Dielectric Labs
Broadband-Blocks.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 10000PF 500V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.120" L x 0.110" W (3.05mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C18BL103X-4UN-X0T Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 10000PF 500V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.120" L x 0.110" W (3.05mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C18BL103X-4UN-X0T C18BL103X-4UN-X0T Hersteller : Knowles Dielectric Labs Broadband-Blocks.aspx Description: CAP CER 10000PF 500V 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF