Produkte > L-COM > C19LBS-13-2M
C19LBS-13-2M L-Com
C19LBS-13-2M_2D.pdf
Hersteller: L-Com
C19LBS-13-2M
auf Bestellung 95 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C19LBS-13-2M L-Com
Description: LCKC19 - UK PLUG, 13A, 250V, 1M, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 13A, Length: 6.56' (2.00m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: H05VV-F3G1.5, 1st Connector: BS1363, 2nd Connector: IEC 320-C19.
Weitere Produktangebote C19LBS-13-2M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C19LBS-13-2M C19LBS-13-2M Hersteller : L-com C19LBS-13-2M_2D.pdf Description: LCKC19 - UK PLUG, 13A, 250V, 1M
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 13A
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 18 AWG