Produkte > L-COM > C19LC14-15-6F
C19LC14-15-6F L-Com
C19LC14-15-6F_2D.pdf
Hersteller: L-Com
C19LC14-15-6F
auf Bestellung 84 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C19LC14-15-6F L-Com
Description: LCKC19 - C14, 15A, 250V, 6FT, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 6.00' (1.83m), Wire Gauge: 14 AWG, 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: H05VV-F3G1.5, SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C19.
Weitere Produktangebote C19LC14-15-6F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C19LC14-15-6F C19LC14-15-6F Hersteller : L-com C19LC14-15-6F_2D.pdf Description: LCKC19 - C14, 15A, 250V, 6FT
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 6.00' (1.83m)
Wire Gauge: 14 AWG, 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Number of Conductors: 3
Cord Type: H05VV-F3G1.5, SJT
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: IEC 320-C19
Produkt ist nicht verfügbar
C19LC14-15-6F C19LC14-15-6F Hersteller : L-Com C19LC14-15-10F_2D.pdf AC Power Leads LCKC19 - C14, 15A, 250V, 6ft