Produkte > L-COM > C19LSCHRA-16-3M
C19LSCHRA-16-3M L-Com
C19LSCHRA-16-3M_2D.pdf
Hersteller: L-Com
C19LSCHRA-16-3M
auf Bestellung 83 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C19LSCHRA-16-3M L-Com
Description: IEC LOCK C19 TO R/A SCHUKO, 16A,, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 16A, Length: 9.84' (3.00m), Wire Gauge: 16 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: H05VV-F3G1.5, 1st Connector: IEC 884/CEE7-VII, Right Angle, 2nd Connector: IEC 320-C19.
Weitere Produktangebote C19LSCHRA-16-3M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C19LSCHRA-16-3M C19LSCHRA-16-3M Hersteller : L-com C19LSCHRA-16-3M_2D.pdf Description: IEC LOCK C19 TO R/A SCHUKO, 16A,
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 16A
Length: 9.84' (3.00m)
Wire Gauge: 16 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Number of Conductors: 3
Cord Type: H05VV-F3G1.5
1st Connector: IEC 884/CEE7-VII, Right Angle
2nd Connector: IEC 320-C19
Produkt ist nicht verfügbar
C19LSCHRA-16-3M C19LSCHRA-16-3M Hersteller : L-Com C19LSCHRA_16_3M_2D.pdf AC Power Leads IEC LOCK C19 to R/A SCHUKO, 16A, 250V, 3M