C200N50Z4
C200N50Z4 TTM Technologies, Inc.
C200N50Z4.pdf
Hersteller: TTM Technologies, Inc.
Description: TERMINATION 200W 2.2GHZ 50OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Function: Termination
Frequency: 0Hz ~ 2.2GHz
RF Type: DCS, GSM, PCS
Secondary Attributes: 200W
Supplier Device Package: SMD
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C200N50Z4 TTM Technologies, Inc.
Description: TERMINATION 200W 2.2GHZ 50OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, Function: Termination, Frequency: 0Hz ~ 2.2GHz, RF Type: DCS, GSM, PCS, Secondary Attributes: 200W, Supplier Device Package: SMD.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1244 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
C200N50Z4 C200N50Z4 Hersteller : TTM Technologies, Inc. C200N50Z4.pdf Description: TERMINATION 200W 2.2GHZ 50OHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Function: Termination
Frequency: 0Hz ~ 2.2GHz
RF Type: DCS, GSM, PCS
Secondary Attributes: 200W