Produkte > EATON - ELECTRONICS DIVISION > C310T-SC-3.15-R-TR1
C310T-SC-3.15-R-TR1
C310T-SC-3.15-R-TR1 Eaton - Electronics Division
eaton-c310t-sc-time-delay-axial-lead-ceramic-tube-fuses-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Cartridge, Non-Standard (Axial)
Size / Dimension: 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: CQC, cURus, KC, TUV, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 3.15 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Melting I²t: 37.8
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C310T-SC-3.15-R-TR1 Eaton - Electronics Division
Description: FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Cartridge, Non-Standard (Axial), Size / Dimension: 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: CQC, cURus, KC, TUV, VDE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A, Current Rating (Amps): 3.15 A, Voltage Rating - AC: 250 V, Melting I²t: 37.8.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C310T-SC-3.15-R-TR1 C310T-SC-3.15-R-TR1 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-c310t-sc-time-delay-axial-lead-ceramic-tube-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Through Hole
Response Time: Slow Blow
Current Rating (Amps): 3.15 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Melting I²t: 37.8
auf Bestellung 2879 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
C310T-SC-3.15-R-TR1 C310T-SC-3.15-R-TR1 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_c310t_sc_time_delay_axial_lead_ceramic_tube_-1608410.pdf Fuses with Leads - Through Hole 3mm SC, T3.15A, L, 250V,1500 REEL -R