C8A50Z4B
C8A50Z4B TTM Technologies, Inc.
C8A50Z4B.pdf
Hersteller: TTM Technologies, Inc.
Description: TERMINATION FLANGLESS 50 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Function: Termination
Frequency: 0Hz ~ 6GHz
RF Type: DCS, GSM, PCS
Supplier Device Package: SMD
auf Bestellung 36000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C8A50Z4B TTM Technologies, Inc.
Description: TERMINATION FLANGLESS 50 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, Function: Termination, Frequency: 0Hz ~ 6GHz, RF Type: DCS, GSM, PCS, Supplier Device Package: SMD.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C8A50Z4B C8A50Z4B Hersteller : TTM Technologies, Inc. C8A50Z4B.pdf Description: TERMINATION FLANGLESS 50 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Function: Termination
Frequency: 0Hz ~ 6GHz
RF Type: DCS, GSM, PCS
Supplier Device Package: SMD
auf Bestellung 37596 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
C8A50Z4B C8A50Z4B Hersteller : Anaren Inc c8a50z4b_97_f.pdf Surface Mount Termination 50 Ohm 8 Watt