Produkte > L-COM > CA-RSPRSJBCN19
CA-RSPRSJBCN19
CA-RSPRSJBCN19 L-com
CA-RSPRSJBCN19_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: CACA100 RP-SMA P/J BLKHD 19IN
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.000" (482.60mm)
Style: RP-SMA to RP-SMA
1st Connector: RP-SMA Jack
2nd Connector: RP-SMA Plug
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms