Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > CA100-NM-RSMAM-12
CA100-NM-RSMAM-12 TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: COAX CBL RP-SMA TO N-TYPE
Color: Copper
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: RP-SMA to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: RP-SMA Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA100-NM-RSMAM-12 TE Connectivity Laird
Description: COAX CBL RP-SMA TO N-TYPE, Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 12.00" (304.80mm), Style: RP-SMA to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: RP-SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms.