CA1A-DC12V-N
CA1A-DC12V-N Panasonic Electric Works
246800
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 30A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Plug In
Coil Current: 150 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 16VDC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
auf Bestellung 184 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA1A-DC12V-N Panasonic Electric Works
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 30A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Plug In, Coil Current: 150 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 16VDC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms.