Produkte > SAME SKY > CAF-A225B-120-350
CAF-A225B-120-350
CAF-A225B-120-350 Same Sky
caf-a2b.pdf
Hersteller: Same Sky
AC Fans AC fan, 120 x 120 x 25 mm, 110 - 125 V, ball, 2000 RPM, 58 CFM
auf Bestellung 169 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CAF-A225B-120-350 Same Sky
Description: AC FAN, 120 X 120 X 25 MM, 110 ~, Power (Watts): 10.80W, Packaging: Box, Voltage - Rated: 110VAC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 53.9 CFM (1.51m³/min), Width: 25.8mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.3dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CAF-A225B-120-350 CAF-A225B-120-350 Hersteller : CUI Devices caf_a2b-3420710.pdf AC Fans
auf Bestellung 179 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CAF-A225B-120-350 CAF-A225B-120-350 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) caf-a2b.pdf Description: AC FAN, 120 X 120 X 25 MM, 110 ~
Power (Watts): 10.80W
Packaging: Box
Voltage - Rated: 110VAC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 53.9 CFM (1.51m³/min)
Width: 25.8mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.3dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)