Produkte > CUI DEVICES > CAF-A225S-220-350
CAF-A225S-220-350
CAF-A225S-220-350 CUI Devices
caf_a2s-3358826.pdf
Hersteller: CUI Devices
AC Fans
auf Bestellung 180 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CAF-A225S-220-350 CUI Devices
Description: AC FAN, 120 X 120 X 25 MM, 220 ~, Power (Watts): 11.50W, Packaging: Box, Voltage - Rated: 220VAC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 53.9 CFM (1.51m³/min), Width: 25.8mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.3dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CAF-A225S-220-350 CAF-A225S-220-350 Hersteller : Same Sky caf-a2s.pdf AC Fans AC fan, 120 x 120 x 25 mm, 220 - 240 V, sleeve, 2000 RPM, 58 CFM
auf Bestellung 146 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CAF-A225S-220-350 CAF-A225S-220-350 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) caf-a2s.pdf Description: AC FAN, 120 X 120 X 25 MM, 220 ~
Power (Watts): 11.50W
Packaging: Box
Voltage - Rated: 220VAC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 53.9 CFM (1.51m³/min)
Width: 25.8mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise: 37.3dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)