Produkte > SAME SKY > CAF-A238B-120-300
CAF-A238B-120-300
CAF-A238B-120-300 Same Sky
caf_a2b-3508737.pdf
Hersteller: Same Sky
AC Fans AC fan, 120 x 120 x 38 mm, 100 - 125 V, ball, 2000 RPM, 66 CFM
auf Bestellung 156 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CAF-A238B-120-300 Same Sky
Description: AC FAN, 120 X 120 X 38 MM, 100 ~, Power (Watts): 7.10W, Packaging: Box, Voltage - Rated: 110VAC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1800 RPM, Air Flow: 52.4 CFM (1.47m³/min), Width: 25.8mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.0dB(A), Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CAF-A238B-120-300 CAF-A238B-120-300 Hersteller : CUI Devices caf-a2b.pdf AC Fans
auf Bestellung 157 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CAF-A238B-120-300 CAF-A238B-120-300 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) caf-a2b.pdf Description: AC FAN, 120 X 120 X 38 MM, 100 ~
Power (Watts): 7.10W
Packaging: Box
Voltage - Rated: 110VAC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1800 RPM
Air Flow: 52.4 CFM (1.47m³/min)
Width: 25.8mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.0dB(A)
Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa)