Produkte > SAME SKY > CAF-A238S-220-300
CAF-A238S-220-300
CAF-A238S-220-300 Same Sky
caf-a2s.pdf
Hersteller: Same Sky
AC Fans AC fan, 120 x 120 x 38 mm, 220 - 240 V, sleeve, 2000 RPM, 66 CFM
auf Bestellung 149 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CAF-A238S-220-300 Same Sky
Description: AC FAN, 120 X 120 X 38 MM, 220 ~, Packaging: Box, Power (Watts): 7.10W, Voltage - Rated: 220VAC, Size / Dimension: Square - 119.5mm L x 119.5mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 1800 RPM, Air Flow: 52.4 CFM (1.47m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.9dB(A), Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CAF-A238S-220-300 CAF-A238S-220-300 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) caf-a2s.pdf Description: AC FAN, 120 X 120 X 38 MM, 220 ~
Packaging: Box
Power (Watts): 7.10W
Voltage - Rated: 220VAC
Size / Dimension: Square - 119.5mm L x 119.5mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 1800 RPM
Air Flow: 52.4 CFM (1.47m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.9dB(A)
Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa)