Produkte > L-COM > CAU2CC100W-MM-2M
CAU2CC100W-MM-2M L-com
Hersteller: L-com
Description: 180ROTATING USB2.0 C-C, M/M, 100
Features: Data Transfer and Charge, Reversible
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 22 AWG, 28 AWG
Shielding: Unshielded
Configuration: C Male to C Male
Specifications: USB 2.0
Transfer Rate: 480Mbps
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CAU2CC100W-MM-2M L-com
Description: 180ROTATING USB2.0 C-C, M/M, 100, Features: Data Transfer and Charge, Reversible, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 6.56' (2.00m), Wire Gauge: 22 AWG, 28 AWG, Shielding: Unshielded, Configuration: C Male to C Male, Specifications: USB 2.0, Transfer Rate: 480Mbps.
Weitere Produktangebote CAU2CC100W-MM-2M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CAU2CC100W-MM-2M CAU2CC100W-MM-2M Hersteller : L-Com ds_TRD624AUF_BLK_05F.pdf USB Cables / IEEE 1394 Cables 180 Rotating USB2.0 C-C, M/M, 100W, 2M