CB017D0103JBA
CB017D0103JBA KYOCERA AVX Components
cb-pen.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.01uF 50V PEN 5%( 3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive T/R
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CB017D0103JBA KYOCERA AVX Components
Description: CAP FILM 10000PF 5% 63VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CB017D0103JBA CB017D0103JBA Hersteller : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Description: CAP FILM 10000PF 5% 63VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3500
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Capacitance: 10000 pF
Mindestbestellmenge: 13
CB017D0103JBA CB017D0103JBA Hersteller : Kyocera AVX cb_pen.pdf Film Capacitors 50V 0.01uF 5% 1206
Mindestbestellmenge: 2
CB017D0103JBA CB017D0103JBA Hersteller : KYOCERA AVX Components cb-pen.pdf Cap Film 0.01uF 50V PEN 5%( 3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive T/R