CB017D0222JBA
CB017D0222JBA KYOCERA AVX Components
cb-pen.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.0022uF 50V PEN 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CB017D0222JBA KYOCERA AVX Components
Description: CAP FILM 2200PF 5% 63VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm).
Weitere Produktangebote CB017D0222JBA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CB017D0222JBA CB017D0222JBA Hersteller : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Description: CAP FILM 2200PF 5% 63VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Produkt ist nicht verfügbar
CB017D0222JBA CB017D0222JBA Hersteller : Kyocera AVX cb_pen-2900659.pdf Film Capacitors 50V 2200pF 5% 1206