CB018B0682JBA
CB018B0682JBA KYOCERA AVX Components
cb-pps.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.0068uF 16V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CB018B0682JBA KYOCERA AVX Components
Description: CAP FILM 6800PF 5% 16VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 10V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 6800 pF, Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm).
Weitere Produktangebote CB018B0682JBA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CB018B0682JBA CB018B0682JBA Hersteller : KYOCERA AVX cb-pps.pdf Description: CAP FILM 6800PF 5% 16VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 10V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 6800 pF
Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Produkt ist nicht verfügbar
CB018B0682JBA CB018B0682JBA Hersteller : AVX cb-pps-776893.pdf Film Capacitors 16volt 6800pF 5% 1206