CB047I0333KBC
CB047I0333KBC KYOCERA AVX Components
cb-pen.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.033uF 400V PEN 10% (5.8 X 5 X 3.9mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 13800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CB047I0333KBC KYOCERA AVX Components
Description: FILM CHIP, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm).
Weitere Produktangebote CB047I0333KBC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CB047I0333KBC Hersteller : KYOCERA AVX cb-petht.pdf Description: FILM CHIP
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm)