CB1-R-M-24V
CB1-R-M-24V Panasonic Industrial Devices
CB%20Relay%20Data%20sheet.pdf
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
Automotive Relays 1 Form C 24V with resistor inside
auf Bestellung 155 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CB1-R-M-24V Panasonic Industrial Devices
Description: PANASONIC - CB1-R-M-24V - AUTOMOTIVE RELAY, SPDT, 24VDC, PANEL, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Quick Connect, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Silver Alloy, Kontaktstrom: 20A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 320ohm, euEccn: NLR, Relaismontage: Panel Mount, DC-Kontaktspannung, nom.: 28V, Produktpalette: CB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CB1-R-M-24V CB1-R-M-24V Hersteller : Panasonic Electric Works CB%20Relay%20Data%20sheet.pdf Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
Packaging: Tube
Features: Resistor, Sealed - Fully
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Coil Current: 84 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 28VDC - Nom
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 14 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Part Status: Active
auf Bestellung 1519 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CB1-R-M-24V CB1-R-M-24V Hersteller : PANASONIC 1809201.pdf Description: PANASONIC - CB1-R-M-24V - AUTOMOTIVE RELAY, SPDT, 24VDC, PANEL
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Quick Connect
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Silver Alloy
Kontaktstrom: 20A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 320ohm
euEccn: NLR
Relaismontage: Panel Mount
DC-Kontaktspannung, nom.: 28V
Produktpalette: CB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
auf Bestellung 2 Stücke:
CB1-R-M-24V Hersteller : Panasonic CB%20Relay%20Data%20sheet.pdf RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт