Produkte > KYOCERA AVX > CB172D0335JBC
CB172D0335JBC
CB172D0335JBC KYOCERA AVX
cb-petht.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 5040 (127102 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 3.3 µF
Size / Dimension: 0.504" L x 0.402" W (12.80mm x 10.20mm)
auf Bestellung 700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 700
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CB172D0335JBC KYOCERA AVX
Description: CAP FILM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 5040 (127102 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 3.3 µF, Size / Dimension: 0.504" L x 0.402" W (12.80mm x 10.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CB172D0335JBC CB172D0335JBC Hersteller : KYOCERA AVX cb-petht.pdf Description: CAP FILM
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Capacitance: 3.3 µF
auf Bestellung 2257 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
CB172D0335JBC CB172D0335JBC Hersteller : KYOCERA AVX cb_petht.pdf Film Capacitors 63V 3.3uF 5%
auf Bestellung 9489 Stücke:
CB172D0335JBC CB172D0335JBC Hersteller : KYOCERA AVX Components cb-petht.pdf Cap Film 3.3uF 63V PET-HT 5% (12.8 X 10.2 X 5.5mm) SMD 125°C Automotive AEC-Q200 T/R