CB1AF-P-24V
CB1AF-P-24V Panasonic Industrial Devices
CB%20Relay%20Data%20sheet.pdf
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
Automotive Relays 1 Form A, 24VDC
auf Bestellung 51 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details CB1AF-P-24V Panasonic Industrial Devices
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V, Packaging: Bulk, Features: Sealed - Flux Protection, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 75 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 28VDC - Nom, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 14 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CB1AF-P-24V CB1AF-P-24V Hersteller : Panasonic Electric Works CB%20Relay%20Data%20sheet.pdf Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V
Packaging: Bulk
Features: Sealed - Flux Protection
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 75 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 28VDC - Nom
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 14 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CB1AF-P-24V CB1AF-P-24V Hersteller : Panasonic mech_eng_cb.pdf Power Relay 24VDC 20A SPST-NO(26x22x25)mm THT
auf Bestellung 15 Stücke: