CB1F-P-24V
CB1F-P-24V Panasonic Industrial Devices
246470
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
Automotive Relays 1 Form C, 24VDC with diode inside
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CB1F-P-24V Panasonic Industrial Devices
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V, Packaging: Tube, Features: Sealed - Flux Protection, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 75 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 28VDC - Nom, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 14 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote CB1F-P-24V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CB1F-P-24V CB1F-P-24V Hersteller : Panasonic Electric Works 246470 Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
Packaging: Tube
Features: Sealed - Flux Protection
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 75 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 28VDC - Nom
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 14 VDC