Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > CBM-4010B-160-267-20
CBM-4010B-160-267-20
CBM-4010B-160-267-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cbm-40b.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN BLOWER 39.5X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 39.5mm L x 39.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 1.8 CFM (0.050m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 26.7dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.32 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBM-4010B-160-267-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN BLOWER 39.5X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 39.5mm L x 39.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 1.8 CFM (0.050m³/min), Width: 10.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 26.7dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.32 W.
Weitere Produktangebote CBM-4010B-160-267-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CBM-4010B-160-267-20 CBM-4010B-160-267-20 Hersteller : CUI Devices cbm_40b-2449669.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 40 mm squ are, 10 mm, 12 Vdc,
Produkt ist nicht verfügbar
CBM-4010B-160-267-20 CBM-4010B-160-267-20 Hersteller : Same Sky cbm_40b.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 40 mm squ are, 10 mm, 12 Vdc,