Produkte > SAME SKY > CBM-4020C-160-367-20
CBM-4020C-160-367-20
CBM-4020C-160-367-20 SAME SKY
cbm40c.pdf
Hersteller: SAME SKY
DC Blower Centrifugal omniCOOL Bearing 12V 10.8V to 13.2V 2.66CFM 36.7dB 40 X 40 X 7mm Tachometer
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBM-4020C-160-367-20 SAME SKY
Description: DC BLOWER, 40 MM SQUARE, 20 MM,, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 40.5mm L x 40.5mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 2.7 CFM (0.076m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 36.7dB(A), Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa), Power (Watts): 0.96 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CBM-4020C-160-367-20 CBM-4020C-160-367-20 Hersteller : SAME SKY cbm40c.pdf DC Blower Centrifugal omniCOOL Bearing 12V 10.8V to 13.2V 2.66CFM 36.7dB 40 X 40 X 7mm Tachometer
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
CBM-4020C-160-367-20 CBM-4020C-160-367-20 Hersteller : Same Sky cbm_40c.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 40 mm square, 20 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 6000 RPM, 2.66 CFM, TS
auf Bestellung 177 Stücke:
CBM-4020C-160-367-20 CBM-4020C-160-367-20 Hersteller : CUI Devices cbm_40c-2449109.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 40 mm square, 20 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 6000 RPM, 2.66 CFM, TS
auf Bestellung 200 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
CBM-4020C-160-367-20 CBM-4020C-160-367-20 Hersteller : CUI Devices cbm-40c.pdf Description: DC BLOWER, 40 MM SQUARE, 20 MM,
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 40.5mm L x 40.5mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 2.7 CFM (0.076m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Blower
Noise: 36.7dB(A)
Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Power (Watts): 0.96 W