Produkte > CUI DEVICES > CBM-5020C-140-305-20
CBM-5020C-140-305-20
CBM-5020C-140-305-20 CUI Devices
cbm_50c-3179976.pdf
Hersteller: CUI Devices
Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 49.2 x 49.8 x 20 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 4000 RPM, 4.09 CFM, TS
auf Bestellung 160 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBM-5020C-140-305-20 CUI Devices
Description: DC BLOWER, 49.2 X 49.8 X 20 MM,, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 49.8mm L x 49.2mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 4.1 CFM (0.115m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 30.5dB(A), Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.08 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CBM-5020C-140-305-20 CBM-5020C-140-305-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cbm-50c.pdf Description: DC BLOWER, 49.2 X 49.8 X 20 MM,
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 49.8mm L x 49.2mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 4.1 CFM (0.115m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 30.5dB(A)
Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.08 W
auf Bestellung 159 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CBM-5020C-140-305-20 CBM-5020C-140-305-20 Hersteller : Same Sky cbm_50c.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 49.2 x 49.8 x 20 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 4000 RPM, 4.09 CFM, TS