Produkte > SAME SKY > CBM-7530CF-120-282
CBM-7530CF-120-282
CBM-7530CF-120-282 Same Sky
cbm-75cf.pdf
Hersteller: Same Sky
Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 75.7 x 75.7 x 30 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 2000 RPM, 6.59 CFM
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBM-7530CF-120-282 Same Sky
Description: FAN BLOWER 75.7X75.7MM 12VDC, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 6.6 CFM (0.185m³/min), Width: 30.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 28.2dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Power (Watts): 840 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CBM-7530CF-120-282 CBM-7530CF-120-282 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cbm-75cf.pdf Description: FAN BLOWER 75.7X75.7MM 12VDC
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 6.6 CFM (0.185m³/min)
Width: 30.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 28.2dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Power (Watts): 840 mW
auf Bestellung 196 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CBM-7530CF-120-282 CBM-7530CF-120-282 Hersteller : CUI Devices cbm_75cf-3180084.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 75.7 x 75.7 x 30 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 2000 RPM, 6.59 CFM