Produkte > CUI DEVICES > CBM-9330C-120-346-22
CBM-9330C-120-346-22
CBM-9330C-120-346-22 CUI Devices
cbm-93c.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: DC BLOWER, 92.3 X 92.6 X 30 MM,
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 92.5mm L x 92.3mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 12.0 CFM (0.336m³/min)
Width: 29.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 34.6dB(A)
Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Power (Watts): 1.44 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBM-9330C-120-346-22 CUI Devices
Description: DC BLOWER, 92.3 X 92.6 X 30 MM,, Packaging: Box, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 92.5mm L x 92.3mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 12.0 CFM (0.336m³/min), Width: 29.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 34.6dB(A), Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa), Power (Watts): 1.44 W.
Weitere Produktangebote CBM-9330C-120-346-22
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CBM-9330C-120-346-22 CBM-9330C-120-346-22 Hersteller : Same Sky cbm_93c-3507856.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 92.3 x 92.6 x 30 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 2000 RPM, 12.03 CFM, TS/PWM