Produkte > SAME SKY > CBM-9330C-120-346
CBM-9330C-120-346
CBM-9330C-120-346 SAME SKY
cbm93c.pdf
Hersteller: SAME SKY
DC Blower Centrifugal omniCOOL Bearing 12V 10.8V to 13.2V 12.03CFM 34.6dB 92.5 X 92.3 X 29.5mm
auf Bestellung 64 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 64
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBM-9330C-120-346 SAME SKY
Description: DC BLOWER, 92.3 X 92.6 X 30 MM,, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 92.5mm L x 92.3mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 12.0 CFM (0.336m³/min), Width: 29.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 34.6dB(A), Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa), Power (Watts): 1.44 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CBM-9330C-120-346 CBM-9330C-120-346 Hersteller : Same Sky cbm-93c.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 92.3 x 92.6 x 30 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 2000 RPM, 12.03 CFM
auf Bestellung 126 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CBM-9330C-120-346 CBM-9330C-120-346 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cbm-93c.pdf Description: DC BLOWER, 92.3 X 92.6 X 30 MM,
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 92.5mm L x 92.3mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 12.0 CFM (0.336m³/min)
Width: 29.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 34.6dB(A)
Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Power (Watts): 1.44 W
auf Bestellung 59 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
CBM-9330C-120-346 CBM-9330C-120-346 Hersteller : CUI Devices cbm_93c-3371246.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 92.3 x 92.6 x 30 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 2000 RPM, 12.03 CFM
auf Bestellung 127 Stücke:
CBM-9330C-120-346 CBM-9330C-120-346 Hersteller : SAME SKY cbm93c.pdf DC Blower Centrifugal omniCOOL Bearing 12V 10.8V to 13.2V 12.03CFM 34.6dB 92.5 X 92.3 X 29.5mm
Produkt ist nicht verfügbar