Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > CBM-A232S-120-457-22
CBM-A232S-120-457-22
CBM-A232S-120-457-22 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cbm-120s.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN BLOWER 119.3X32MM 12VDC
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 119.3mm L x 119mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 18.5 CFM (0.518m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Noise: 45.8dB(A)
Static Pressure: 0.600 in H2O (149.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4.56 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBM-A232S-120-457-22 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN BLOWER 119.3X32MM 12VDC, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 119.3mm L x 119mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 18.5 CFM (0.518m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 45.8dB(A), Static Pressure: 0.600 in H2O (149.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 4.56 W.
Weitere Produktangebote CBM-A232S-120-457-22
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CBM-A232S-120-457-22 CBM-A232S-120-457-22 Hersteller : CUI Devices cbm_120s-2449586.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower 120 mm square 32 mm 12 Vdc sleeve 2000 RPM 18.45 CFM AR TSPWM
Produkt ist nicht verfügbar
CBM-A232S-120-457-22 CBM-A232S-120-457-22 Hersteller : Same Sky cbm-120s.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower 120 mm square 32 mm 12 Vdc sleeve 2000 RPM 18.45 CFM AR TSPWM