Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CBRHDSH1-200 TR13
CBRHDSH1-200 TR13
CBRHDSH1-200 TR13 Central Semiconductor Corp
CBRHDSH1-200.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: BRIDGE RECT 1P 200V 1A 4HD DIP
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -50°C ~ 125°C (TJ)
Technology: Schottky
Supplier Device Package: 4-HD DIP
Part Status: Obsolete
Voltage - Peak Reverse (Max): 200 V
Current - Average Rectified (Io): 1 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBRHDSH1-200 TR13 Central Semiconductor Corp
Description: BRIDGE RECT 1P 200V 1A 4HD DIP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -50°C ~ 125°C (TJ), Technology: Schottky, Supplier Device Package: 4-HD DIP, Part Status: Obsolete, Voltage - Peak Reverse (Max): 200 V, Current - Average Rectified (Io): 1 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V.
Weitere Produktangebote CBRHDSH1-200 TR13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CBRHDSH1-200 TR13 CBRHDSH1-200 TR13 Hersteller : Central Semiconductor Corp CBRHDSH1-200.PDF Description: BRIDGE RECT 1P 200V 1A 4HD DIP
Diode Type: Single Phase
Technology: Schottky
Part Status: Obsolete