Produkte > LUMINUS DEVICES > CBT-90-W65S-C11-NA100
CBT-90-W65S-C11-NA100
CBT-90-W65S-C11-NA100 Luminus Devices
CBT-90_Rev16_2-11-19.pdf
Hersteller: Luminus Devices
LED Lighting Modules White 6500K 1590 lm @ 9.0A
auf Bestellung 82 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBT-90-W65S-C11-NA100 Luminus Devices
Description: LED MOD CBT-90 CL WH RECT 6500K, Features: With Connector, Packaging: Tray, Color: White, Cool, Size / Dimension: 28.00mm L x 26.75mm W, Type: LED Module, Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.6V, Height: 4.08mm, Current - Test: 9A, Lens Type: Flat, Current - Max: 18A, CCT (K): 6500K, CRI (Color Rendering Index): 70 (Typ), Light Emitting Surface (LES): 3.00mm L x 3.00mm W, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: With Connector
Packaging: Tray
Color: White, Cool
Size / Dimension: 28.00mm L x 26.75mm W
Type: LED Module
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.6V
Height: 4.08mm
Current - Test: 9A
Lens Type: Flat
Current - Max: 18A
CCT (K): 6500K
CRI (Color Rendering Index): 70 (Typ)
Light Emitting Surface (LES): 3.00mm L x 3.00mm W