Produkte > YAGEO > CC0805JRNPO9BN110
CC0805JRNPO9BN110
CC0805JRNPO9BN110 YAGEO
CC0805JRNPO9BN110
Hersteller: YAGEO
Description: CAP CER 11PF 50V C0G/NPO 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 11 pF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CC0805JRNPO9BN110 YAGEO
Description: CAP CER 11PF 50V C0G/NPO 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 11 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CC0805JRNPO9BN110 CC0805JRNPO9BN110 Hersteller : Yageo upy-np0x7r_mv_100-to-630v.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50 V 11 pF C0G 0805 5%
auf Bestellung 19974 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
CC0805JRNPO9BN110 CC0805JRNPO9BN110 Hersteller : YAGEO CC0805JRNPO9BN110 Description: CAP CER 11PF 50V C0G/NPO 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 11 pF
Mindestbestellmenge: 100
CC0805JRNPO9BN110 CC0805JRNPO9BN110 Hersteller : Yageo upygpnp016vto250v.pdf Cap Ceramic 11pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R