Produkte > YAGEO > CC0805JRNPO9BN140
CC0805JRNPO9BN140
CC0805JRNPO9BN140 Yageo
upy-np0x7r_mv_100-to-630v.pdf
Hersteller: Yageo
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50 V 14 pF C0G 0805 5%
auf Bestellung 11153 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CC0805JRNPO9BN140 Yageo
Description: CAP CER 14PF 50V C0G/NPO 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 14 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CC0805JRNPO9BN140 CC0805JRNPO9BN140 Hersteller : YAGEO UPY-GP_NP0_16V-to-50V_18.pdf Description: CAP CER 14PF 50V C0G/NPO 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 14 pF
auf Bestellung 3610 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 84
CC0805JRNPO9BN140 CC0805JRNPO9BN140 Hersteller : Yageo upygpnp016vto250v.pdf Cap Ceramic 14pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 14 pF