Produkte > TDK-LAMBDA > CC10-1205SR-E
CC10-1205SR-E
CC10-1205SR-E TDK-Lambda
ccee.pdf
Hersteller: TDK-Lambda
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 5V 2A 10W 7-Pin PDIP SMD
auf Bestellung 164 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CC10-1205SR-E TDK-Lambda
Description: DC DC CONVERTER 5V 10W, Packaging: Tray, Package / Case: 7-SMD Module, Size / Dimension: 1.40" L x 0.89" W x 0.35" H (35.6mm x 22.6mm x 8.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CC10-1205SR-E CC10-1205SR-E Hersteller : TDK-Lambda cc-e_e.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 10W
Packaging: Tray
Package / Case: 7-SMD Module
Size / Dimension: 1.40" L x 0.89" W x 0.35" H (35.6mm x 22.6mm x 8.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 500 V
auf Bestellung 121 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CC10-1205SR-E CC10-1205SR-E Hersteller : TDK-Lambda cc-e_e.pdf Isolated DC/DC Converters - SMD 10W 5V 2A
auf Bestellung 17 Stücke:
CC10-1205SR-E CC10-1205SR-E Hersteller : TDK-Lambda ccee.pdf Module DC-DC 12VIN 1-OUT 5V 2A 10W 7-Pin PDIP SMD