CC12H2.5A-TR
CC12H2.5A-TR Eaton - Electronics Division
eaton-cc12h-high-i2t-chip-fuses-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 63VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.024" H (3.20mm x 1.60mm x 0.60mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 2.5 A
Voltage Rating - DC: 63 V
Melting I²t: 1.7
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CC12H2.5A-TR Eaton - Electronics Division
Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 63VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.024" H (3.20mm x 1.60mm x 0.60mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 2.5 A, Voltage Rating - DC: 63 V, Melting I²t: 1.7.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CC12H2.5A-TR CC12H2.5A-TR Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_cc12h_high_i2t_chip_fuses_data_sheet-1608530.pdf Surface Mount Fuses 2.5A TR Chip Fuse
auf Bestellung 5728 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CC12H2.5A-TR CC12H2.5A-TR Hersteller : Eaton Electronics eaton_cc12h_high_i2t_chip_fuses_data_sheet-1608530.pdf Surface Mount Fuses 2.5A TR Chip Fuse
Mindestbestellmenge: 2
CC12H2.5A-TR CC12H2.5A-TR Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-cc12h-high-i2t-chip-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 63VDC 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 2.5 A
Voltage Rating - DC: 63 V
Melting I²t: 1.7
Mindestbestellmenge: 9
CC12H2.5A-TR Hersteller : Cooper Bussmann eaton-cc12h-high-i2t-chip-fuses-data-sheet.pdf Fuse Chip 2.5A 63V SMD Solder Pad 1206 T/R Automotive CE/cULus
Mindestbestellmenge: 108
CC12H2.5A-TR CC12H2.5A-TR Hersteller : Eaton 11bus_elx_ds_4309_cc12h_seri.pdf Fuse Chip 2.5A 63V SMD Solder Pad 1206 T/R Automotive AEC-Q200 CE/cULus
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar