CC12H25A-TR
CC12H25A-TR Eaton - Electronics Division
eaton-cc12h-high-i2t-chip-fuses-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE BOARD MOUNT 25A 32VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.033" H (3.20mm x 1.60mm x 0.85mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200A
Current Rating (Amps): 25 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 60.0
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CC12H25A-TR Eaton - Electronics Division
Description: FUSE BOARD MOUNT 25A 32VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.033" H (3.20mm x 1.60mm x 0.85mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200A, Current Rating (Amps): 25 A, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 60.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CC12H25A-TR CC12H25A-TR Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_cc12h_high_i2t_chip_fuses_data_sheet-1608530.pdf Surface Mount Fuses 25A 63V High I2t chip fuses
auf Bestellung 3055 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CC12H25A-TR CC12H25A-TR Hersteller : Eaton Electronics eaton_cc12h_high_i2t_chip_fuses_data_sheet-1608530.pdf Surface Mount Fuses 25A 63V High I2t chip fuses
Mindestbestellmenge: 2
CC12H25A-TR CC12H25A-TR Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-cc12h-high-i2t-chip-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE BOARD MOUNT 25A 32VDC 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 25 A
Voltage Rating - DC: 32 V