Produkte > BUSSMANN / EATON > CC12H375mA-TR
CC12H375mA-TR
CC12H375mA-TR Bussmann / Eaton
eaton_cc12h_high_i2t_chip_fuses_data_sheet-1608530.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Surface Mount Fuses 375mA 63A High I2t chip fuses
auf Bestellung 9990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CC12H375mA-TR Bussmann / Eaton
Description: FUSE BOARD MNT 375MA 63VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.043" H (3.20mm x 1.60mm x 1.10mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 375 mA, Voltage Rating - DC: 63 V, Melting I²t: 7.7E-4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CC12H375mA-TR CC12H375mA-TR Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-cc12h-high-i2t-chip-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE BOARD MNT 375MA 63VDC 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.043" H (3.20mm x 1.60mm x 1.10mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 375 mA
Voltage Rating - DC: 63 V
Melting I²t: 7.7E-4
auf Bestellung 2780 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
CC12H375MA-TR CC12H375MA-TR Hersteller : Eaton eaton-cc12h-high-i2t-chip-fuses-data-sheet.pdf Fuse Chip 0.375A 63V SMD Solder Pad 1206 Automotive AEC-Q200 CE
auf Bestellung 40 Stücke:
CC12H375MA-TR Hersteller : Cooper Bussmann eaton-cc12h-high-i2t-chip-fuses-data-sheet.pdf Fuse Chip 0.375A 32V SMD Solder Pad 1206 Automotive CE
auf Bestellung 40 Stücke:
CC12H375MA-TR
Produktcode: 188866
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
eaton-cc12h-high-i2t-chip-fuses-data-sheet.pdf Sicherungen > Sicherungen SMD
Produkt ist nicht verfügbar
CC12H375MA
Produktcode: 189209
Sicherungen > Sicherungen SMD
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 375 mA
Voltage Rating - DC: 63 V