Produkte > EATON > CC12H500MA-TR
CC12H500MA-TR
CC12H500MA-TR Eaton
eaton-cc12h-high-i2t-chip-fuses-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton
Fuse Chip 0.5A 63V SMD Solder Pad 1206 Automotive AEC-Q200 CE
auf Bestellung 1042 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 562
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CC12H500MA-TR Eaton
Description: FUSE BOARD MNT 500MA 63VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.043" H (3.20mm x 1.60mm x 1.10mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 500 mA, Voltage Rating - DC: 63 V, Melting I²t: 0.0019.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CC12H500mA-TR CC12H500mA-TR Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_cc12h_high_i2t_chip_fuses_data_sheet-1608530.pdf Surface Mount Fuses 500mA 63V High I2t chip fuses
auf Bestellung 1857 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CC12H500mA-TR CC12H500mA-TR Hersteller : Eaton Electronics eaton-cc12h-high-i2t-chip-fuses-data-sheet.pdf Surface Mount Fuses 500mA 63V High I2t chip fuses
Mindestbestellmenge: 2
CC12H500mA-TR CC12H500mA-TR Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-cc12h-high-i2t-chip-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE BOARD MNT 500MA 63VDC 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.043" H (3.20mm x 1.60mm x 1.10mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 63 V
Melting I²t: 0.0019
auf Bestellung 22 Stücke:
Mindestbestellmenge: 11
tariffCode: 85361010
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
CC12H500MA-TR Hersteller : Cooper Bussmann eaton-cc12h-high-i2t-chip-fuses-data-sheet.pdf Fuse Chip 0.5A 63V SMD Solder Pad 1206 Automotive AEC-Q200 CE
Mindestbestellmenge: 580
CC12H500MA-TR CC12H500MA-TR Hersteller : Eaton eaton-cc12h-high-i2t-chip-fuses-data-sheet.pdf Fuse Chip 0.5A 63V SMD Solder Pad 1206 Automotive AEC-Q200 CE
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 63 V