CC12M10A Eaton - Electronics Division
CC12M_Spec.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE BOARD MOUNT 10A 24VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Fuse Type: Board Mount
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Approval Agency: cURus, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 150A
Voltage Rating - DC: 24 VDC
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CC12M10A Eaton - Electronics Division
Description: FUSE BOARD MOUNT 10A 24VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Fuse Type: Board Mount, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Approval Agency: cURus, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 150A, Voltage Rating - DC: 24 VDC.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 2361 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CC12M10A Hersteller : Eaton - Electronics Division CC12M_Spec.pdf Description: FUSE BOARD MOUNT 10A 24VDC 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Fuse Type: Board Mount
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Requires Holder
Approval Agency: cURus, UL
Voltage Rating - DC: 24 VDC