CD15FA102GO3F
CD15FA102GO3F Cornell Dubilier - CDE
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 1nF 100V 2%
auf Bestellung 144 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD15FA102GO3F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 1000PF 2% 100V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.480" L x 0.228" W (12.20mm x 5.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD15FA102GO3F CD15FA102GO3F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) STD_DIPPED-1702530.pdf Mica Capacitors 1nF 100V 2%
auf Bestellung 113 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CD15FA102GO3F CD15FA102GO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 1000PF 2% 100V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.480" L x 0.228" W (12.20mm x 5.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Voltage - Rated: 100 V
auf Bestellung 1640 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
CD15FA102GO3F CD15FA102GO3F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 1nF 100V 2%