CD15FD271GO3
CD15FD271GO3 Cornell Dubilier - CDE
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 270pF 500V 2%
auf Bestellung 98 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD15FD271GO3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 270PF 2% 500V RADIAL, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.390" (9.90mm), Capacitance: 270 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD15FD271GO3 CD15FD271GO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 270PF 2% 500V RADIAL
Tolerance: ±2%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.390" (9.90mm)
Capacitance: 270 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 204 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CD15FD271GO3 CD15FD271GO3 Hersteller : Cornell Dubilier std-dipped-cm.pdf Cap Mica 270pF 500V 2% (11.9 X 5.3 X 9.9mm) Radial 5.9mm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar