CD19FC682JO3
CD19FC682JO3 Knowles / Illinois Capacitor
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Mica Capacitors 300V
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19FC682JO3 Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP MICA 6800PF 5% 300V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.689" L x 0.331" W (17.50mm x 8.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Capacitance: 6800 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Weitere Produktangebote CD19FC682JO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19FC682JO3 CD19FC682JO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 6800PF 5% 300V RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.689" L x 0.331" W (17.50mm x 8.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Capacitance: 6800 pF
Voltage - Rated: 300 V