CD19FD472JO3F
CD19FD472JO3F Cornell Dubilier - CDE
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 4700pF 500V 5%
auf Bestellung 306 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19FD472JO3F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.701" L x 0.350" W (17.80mm x 8.90mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.579" (14.70mm), Capacitance: 4700 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19FD472JO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.701" L x 0.350" W (17.80mm x 8.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.579" (14.70mm)
Capacitance: 4700 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 3261 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CD19FD472JO3F Hersteller : Cornell Dubilier STD-DIPPED_Mica_Cornell.pdf Конденсатор керамічний вивідний, С = 4,7 нФ, Uном, В = 500, Точн., % = 5, Rm, мм = 8,7, Габ. розм., мм = 17,8 х 8,9 х 14,7, Т,°С = -55...+125, Тип вив. = радіальні, Серія = CD19,... Група товару: Конденсатори Корпус: Radial Од. вим: шт