CD19FD502JO3F
CD19FD502JO3F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
STD_DIPPED-1702530.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Mica Capacitors 5nF 500V 5%
auf Bestellung 102 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19FD502JO3F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP MICA 5000PF 5% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.709" L x 0.370" W (18.00mm x 9.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 5000 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19FD502JO3F CD19FD502JO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 5nF 500V 5%
auf Bestellung 116 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CD19FD502JO3F CD19FD502JO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 5000PF 5% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.709" L x 0.370" W (18.00mm x 9.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5000 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 1553 Stücke:
CD19FD502JO3F CD19FD502JO3F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 5nF 500V 5%