CD30FD153JO3
CD30FD153JO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 0.015UF 5% 500V RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.811" L x 0.390" W (20.60mm x 9.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.437" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.902" (22.90mm)
Capacitance: 0.015 µF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 200 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD30FD153JO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 0.015UF 5% 500V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.811" L x 0.390" W (20.60mm x 9.90mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.437" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.902" (22.90mm), Capacitance: 0.015 µF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CD30FD153JO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD30FD153JO3 CD30FD153JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED-27896.pdf Mica Capacitors .015UF 500V 5%