CD5CC150JO3F
CD5CC150JO3F Cornell Dubilier - CDE
MINI-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors MICA 15pF300VJ
auf Bestellung 491 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD5CC150JO3F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 15PF 5% 300V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.118" (3.00mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD5CC150JO3F CD5CC150JO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MINI-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 15PF 5% 300V RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.118" (3.00mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 pF
Voltage - Rated: 300 V