CD5EC240JO3F
CD5EC240JO3F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
MINI-DIPPED.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Mica Capacitors 24pF 300V 5%
auf Bestellung 190 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD5EC240JO3F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP MICA 24PF 5% 300V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.118" (3.00mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 24 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD5EC240JO3F CD5EC240JO3F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MINI-DIPPED.pdf Mica Capacitors 24pF 300V 5%
auf Bestellung 170 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CD5EC240JO3F CD5EC240JO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MINI-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 24PF 5% 300V RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.118" (3.00mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 24 pF
Voltage - Rated: 300 V
auf Bestellung 285 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
CD5EC240JO3F CD5EC240JO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MINI-DIPPED.pdf Mica Capacitors 24pF 300V 5%