Produkte > SUMIDA > CD73NP-220MC
CD73NP-220MC
CD73NP-220MC Sumida
CD73.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 22uH 1.07A 20% 2.52MHz SMD PWR IND
auf Bestellung 990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD73NP-220MC Sumida
Description: FIXED IND 22UH 1.07A 129 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 129mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.07 A.
Weitere Produktangebote CD73NP-220MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD73NP-220MC CD73NP-220MC Hersteller : Sumida Corporation 99510732755520cd73.pdf Inductor Power Unshielded Drum Core 22uH 20% 2.52MHz Ferrite 1.07A 0.129Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CD73NP-220MC CD73NP-220MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CD73.pdf Description: FIXED IND 22UH 1.07A 129 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 129mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.07 A