Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > CD74AC283M96
CD74AC283M96
CD74AC283M96 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcd74ac283
Hersteller: Texas Instruments
Logic Adder & Subtractor 4-Bit Binary Full Ad der w/Fast Carry A A 595-CD74AC283M
auf Bestellung 4557 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD74AC283M96 Texas Instruments
Description: IC 4BIT BINARY FILL ADDER 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Number of Bits: 4, Logic Type: Binary Full Adder with Fast Carry, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supply Voltage: 1.5V ~ 5.5V, Supplier Device Package: 16-SOIC.
Weitere Produktangebote CD74AC283M96
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD74AC283M96 CD74AC283M96 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcd74ac283 Binary Full Adder Single-Element 4-Bit 16-Pin SOIC T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
CD74AC283M96 CD74AC283M96 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcd74ac283 Description: IC 4BIT BINARY FILL ADDER 16SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Bits: 4
Logic Type: Binary Full Adder with Fast Carry
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supply Voltage: 1.5V ~ 5.5V
Supplier Device Package: 16-SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Bits: 4
Supply Voltage: 1.5V ~ 5.5V